جستجوگر پیشرفته


موضوع : رنگارنگ , آموزش ابتدایی , کیفی توصیفی ,

جملات توصیف عملکرد دانش اموزان در نوبت اول و دوم برای هر چهار سطح خیلی خوب ،خوب، قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر

درس خیلی خوب خوب
قران همیشه در روخوانی ، جمع خوانی ، حفظ سوره ، بیان مفهوم داستان ها و پیام های قرآنی موفق است  به کمک همکلاسان در جمع خوانی و روخوانی شرکت می کند و مفهوم داستان ها و پیام های قرآنی را باذکر نمونه هایی در زندگی بیان می کند .
فارسی او با دقت به سخنان گوش می دهد ، پیام ها را درک و واکنش مناسب نشان می دهد . او پس از برقراری ارتباط ، پیام خو ابا جمله های مربوط به هم ، منتقل می کند . او روان می خواند ، پیام متن و تصویر را دزک می کند و در بیان آن از تخیل استفاده می کند . همچنین با تشخیص نشانه ها و واژه ها ، نوشته های خود را خوش خط ، صحیح ، خلاق و با واژه های جدید می نویسد . او اگر چه با دقت به سخنان گوش می دهد ،ولی با اندکی مکث  واکنش  نشان می دهد .همچنین او پیام خودرابا جمله های ساده و کوتاه ، منتقل می کند .همچنین بیشتر واژه را صحیح ، گسترده و طولانی می نویسد .متن را بدون غلط می خواند و در بیشتر موراد درک می کند .
ریاضی او فعالیت های مربوط به عدد و عملیات روی اعداد و همچنین مفاهیم مربوط به فعالیت ها با سرعت و مهارت انجام می دهد. همچنین انواع مربع های شگفت انگیز را به درستی و با مهارت کامل می کند .مساله را به خوبی درک کرده وبه درستی حل می کند. او بیشتر فعالیت های مربوط به عدد و عملیات روی اعداد و همچنین مفاهیم مربوط به فعالیت ها با سرعت و مهارت انجام می دهد. همچنین اغلب مربع های شگفت انگیز را به درستی و با مهارت کامل می کند .
علوم او با به کارگیری حواس ، محیط اطراف خود را می شناسد و به دنبال پاسخ پرسش هایش می باشد . عوامل موثر بر سلامتی و رشد و ویژگی جانوران و گیاهان را برشمرده و آن را طیقه بندی می کند نقش آن ها را در زندگی انسان بررسی می کند . اهمیت نقش آب در زندگی را می داند و برای حفظ آن تلاش می کند . اودر بیشتر مواقع  با به کارگیری حواس ، محیط اطراف خود را می شناسد و به دنبال پاسخ پرسش هایش می باشد . عوامل موثر بر سلامتی و رشد  نقش آن ها را در زندگی انسان برسی می کند . اهمیت نقش آب در زندگی را می داند و برای حفظ آن تلاش می کند .
هنر همیشه در بیان ایده و نقد هنر و استفاده از ابزار مهارت دارد  در بیشتر مواقع در بیان ایده و استفاده از ابزار مهارت دارد
تربیت بدنی او ارزش و جایگاه ورزش در سلامتی را می داند و در انجام صحیح حرکات آمادگی جسمانی و حرکات پایه کوشا است . او در بیشتر موارد ارزش و جایگاه ورزش در سلامتی را می داند و در انجام صحیح حرکات آمادگی جسمانی و حرکات پایه در بیشتر موارد موفق است . انجام ورزش های پایه و ...... درایام فراغت به سلامتی او کمک می کند
شایستگی های عمومی او بهداشت و ایمنی ، آموخته های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و احترام به ارزش های ملی و مذهبی و مطالعه ، کتابخوانی و یادگیری درهر مکان و زمان را بادقت و علاقه رعایت می کند  او در بیشتر موارد بهداشت و ایمنی ، آموخته های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و احترام به ارزش های ملی و مذهبی و مطالعه ، کتابخوانی و یادگیری درهر مکان و زمان را بدقت و علاقه مندی رعایت و انجام می دهد

برای دو سطح قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید🏃

دبستان حضرت قائم(عج) ، آموزش و پرورش شهرستان بیرجند - اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی

درس قابل قبول نیاز به تلاش بیشتر
قران با توصیه معلم در جمع خوانی شرکت می کند و به کمک تصاویر ، مفاهیم داستان ها و پیام های قرآنی را بیان می کند . در روخوانی ، حفظ سوره ها ، بیان مفهوم پیام های قرآنی و داستان های پیوسته به راهنمایی معلم نیاز دارد .
فارسی او با یاد آوری به سخنان گوش می دهد ، واکنش  نشان می دهد .او به ندرت ارتباط برقرار کرده و پیام خودرا کوتاه بیان می کند .همچنین برخی از واژه را صحیح و جمله های کوتاه و تکراری می نویسد او در گوش دادن ، درک پیام و متن و تصوی ، واکنش به آنها ، برقراری ارتباط و انتقال پیام ، خواندن متن ، نوشتن واژه ها پیوسته به کمک معلم نیاز دارد 
ریاضی او برخی فعالیت های مربوط به عدد و عملیات روی اعداد و همچنین مفاهیم مربوط به فعالیت ها انجام می دهد. همچنین برخی مربع های شگفت انگیز را به درستی و با مهارت کامل می کند . او به ندرت فعالیت های مربوط به عدد و عملیات روی اعداد و همچنین مفاهیم مربوط به فعالیت ها انجام می دهد. همچنین به ندرت مربع های شگفت انگیز را به درستی کامل می کند .
علوم

اودر برخی عوامل بر سلامتی و رشد  نقش آن ها را در زندگی انسان برسی می کند . اهمیت نقش آب در زندگی را می داند و برای حفظ آن تلاش می کند. اودر برخی مواقع  با به کارگیری حواس ، محیط اطراف خود را می شناسد. ویژگی جانوران و گیاهان را برشمرده و آن را طبقه بندی می کند .

او به ندرت با به کارگیری حواس ، محیط اطراف خود را می شناسد و به دنبال پاسخ پرسش هایش می باشد . با راهنمایی معلم  عوامل موثر بر سلامتی و رشد  نقش آن ها را در زندگی انسان برسی می کند . به ندرت اهمیت نقش آب در زندگی را می داند و برای حفظ آن تلاش می کند .

هنر

در برخی موارد ، با راهنمایی دیگران ، در بیان ایده و استفاده از ابزار مهارت دارد

همواره به کمک دیگران برای بیان عقیده نیاز دارد

تربیت بدنی

او در بیشتر موارد ارزش و جایگاه ورزش در سلامتی را می داند و در انجام صحیح حرکات آمادگی جسمانی و حرکات پایه در بیشتر موارد موفق است با مشاهده برنامه های ورزشی از رسانه و ... شرکت در ورزشگاه و .... تمرین حرکات بپردازد.

او در انجام اندکی از حرکات آمادگی جسمانی و حرکات پایه موفق است . انجام حرکات ورزشی زیر نظر مربی به او کمک می کند .

شایستگی های عمومی

او در برخی موارد بهداشت و ایمنی ، آموخته های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و احترام به ارزش های ملی و مذهبی و مطالعه ، کتابخوانی و یادگیری درهر مکان و زمان را بادقت و علاقه مندی رعایت و انجام می دهد

او با راهنمایی معلم  بهداشت و ایمنی ، آموخته های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و احترام به ارزش های ملی و مذهبی و مطالعه ، کتابخوانی و یادگیری درهر مکان و زمان را بادقت و علاقه مندی رعایت و انجام می دهدامتیاز :

برچسب ها : جملات،توصیف،عملکرد نوبت اول , توصیف عملکرد پایه اول , جملات عملکرد دانش آموز در کارنامه , خیلی خوب،خوب،قابل،قبول , نیاز به تلاش،بیشتر , آموزش،پرورش،شهرستان،بیرجند , اداره،کل،اموزش و پرورش خراسان جنوبی ,
توصیف عملکرد پایه اول نوشته شده در سه شنبه 28 / 10 / 1400 ساعت 14:47

مطالب مرتبطارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به moalleman می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .