close
تبلیغات در اینترنت
اشتباهات زن ها

جستجوگر پیشرفته


موضوع : روانشناسی ,

کارهایی که باعث میشود شوهرتان را از دست بدهید

 

مردها حساس تر از چیزی هستند که شما فکر می کنید و جملات و کارهای ساده گاهی اوقات در ذهنشان از شما یک هیولا می سازد. اگر نمی خواهید خوشبختی شما به دلیل نادیده...

به نقل از جام نیوز

این نوع انتقاد را متوقف کنید

انتقاد از زن های دیگر و تلاش برای تخریب چهره آنها، راهی است که خیلی از زن ها می خواهند با کمک آنها زندگی شان را نجات دهند. بسیار از زن ها فکر می کنند، تحقیر خانم های دیگر در مقابل همسرشان و برجسته نشان دادن عیب های آنها می تواند تصور همسرشان را نسبت به زن های دیگر تغییر دهد. اما این جملات منفی، دقیقا همان حرف هایی است که مردها از شنیدنشان بیزارند. نگاهی به رفتارهایتان بیندازید. اگر شما هم پیش از این چنین اشتباهاتی را مرتکب می شدید، از همین لحظه برای تغییر آن تلاش کنید.

مردها اهمیت نمی دهند که شما چه نظری در مورد خانم های دیگر دارید. آنها دنیا را همانطور که خودشان می خواهند می بینند؛ پس با انتقال این قضاوت های اغراق شده، توجهشان را به موضوعی که از آن هراس دارید، جلب نکنید. قضاوت شما نمی تواند وفاداری همسرتان را کم و زیاد کند. پس اگر به موضوعی شک دارید، به جای ابراز تنفر از زن های دیگر، ریشه مشکل را پیدا کرده و ارتباط تان را اصلاح کنید.

زیر ذره​بین نبرید

زندگی مشترک شما در هر وضعیتی که قرار داشته باشد، حسادت می تواند اوضاعش را بدتر و خیلی زود 

همه چیز را نابود کند. مردها از اینکه به صورت مداوم تحت نظر باشند بیزارند. برای آنها گرفتن رمزعبور، چک کردن تلفن یا حساسیت نسبت به همکاران، می تواند نشانه نابود شدن یک زندگی باشد. چیزی که بیشتر از همه مردها را از ازدواج فراری می دهد، ترس از محدودیت و همین کنترل شدن هاست. به جای اینکه مثل بازپرس ها رفتار کنید و زندگی تان را وارد همان چالش هایی کنید که از آنها می ترسید، سعی کنید با ساختن یک خانه امن، پایه های زندگی مشترک تان را محکم تر کنید.

اغراق نکنید

مردها از اینکه به عنوان تنها پشت و پناه شناخته شوند بیزارند. بیشتر مردها به دنبال یک زن معمولی هستند؛ زنی که معمولی رفتار می کند و نیازهایی عادی هم دارد. آنها دوست ندارند هر روز پیامک های عجیب و غریب و زیاد از حد شاعرانه را دریافت کنند و از اینکه همسرشان بی وقفه از آنها محبت بخواهد هم خوش شان نمی آید. درواقع مردها به همان اندازه از زن های وابسته و بیش از حد عاطفی بدشان می آید که از زن های خیلی مستقل و سرد. پس اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید، به جای اینکه مدام منتظر یک دسته گل رز و پیامک های خارق العاده باشید، سعی کنید موقعیت های جدی و موقعیت های عاشقانه را از هم جدا کنید و به همسرتان فرصت بدهید که در کنار عاشق شما بودن، برای زندگی عادی هم فرصت داشته باشد.

مثل دوقلوهای به هم چسبیده نباشید

بعضی زن ها فکر می کنند زندگی مشترک یعنی زندگی کردن مثل دوقلوهای به هم چسبیده. آنها انتظار دارند همسرشان از همان لحظه ای که از محل کارش خارج می شود، دربست در اختیارشان باشد و با این کار عشقش را به این زندگی ثابت کند. خود این زن ها هم زندگی شان را محدود به همسرشان می کنند و چون از همه فرصتها و خواسته هایشان می گذرند، چنین انتظاری را از همسرشان هم دارند اما واقعیت اینست که کسی از آنها هیچوقت نمی خواهد از فرصت هایشان بگذرند.

یک مرد معمولی، دوست دارد همسرش یک زندگی عادی و همچنین دوستان خوبی داشته باشد که گاهی با آنها باشد و گاهی به تنهایی احتیاج داشته باشد و از همه مهم تر به فکر آینده و پیشرفت خود و خانواده اش هم باشد. یک مرد معمولی خودش هم به همین شیوه زندگی می کند و اگر کسی انتظاری جز این داشته باشد، خیلی زود با او به مشکل برمی خورد.

بیماری خرید کردن

مرد ها با زن هایی که تمام زندگیشان به فکر خرید کردن هستند کنار نمی آیند. آنها از زن هایی که سخت خرید می کنند هم راضی نیستند. بیشتر مردها معتقدند تا زمانی که به چیزی احتیاج ندارند، دلیلی ندارد پایشان را به مراکز خرید بگذارند. این دسته از مردها هدفمند وارد مغازه ها می شوند و بیشتر تا وقتی ندانند که کالای مورد نظرشان را کجا پیدا می کنند، سراغ خریدنش هم نمی روند.

زن هایی که دوست دارند تمام شهر را برای پیدا کردن یک روسری بگردند، باب میل این مردها نیستند. شما هم اگر می خواهید یک مرد را خوشبخت کنید، کمی شیوه خرید تان را تغییر دهید و انتظارهای آنها را درک کنید.

مثل ضبط صوت

حرف زدن در زندگی مشترک اتفاق خوبی است. موضوعی است که اگر کمرنگ شود، می تواند بقای یک زندگی را هم به خطر بیندازد. اما با وجود این اصل، مردها از زن هایی که مدام حرف می زنند هم خوش شان نمی آید. گلایه خیلی از آنها این است که همسرم به من اجازه حرف زدن نمی دهد.

آنها وقتی که همسرشان به جایشان اظهار نظر می کند و به سؤالاتی که از آنها پرسیده شده جواب می دهد، از همیشه عصبانی تر می شوند و اگر چنین اتفاقاتی پشت سر هم تکرار شود، یک مرد خیلی زود از همسرش ناامید می شود. پس حواستان را جمع کنید. اگر قرار است خاطره ای تعریف کنید که هیچ، اما اگر می خواهید در مورد موضوعی با او گفت وگو کنید، اجازه دهید که آزادانه نظرش را بگوید و هیچ وقت با حدس زدن جمله هایش و کامل کردن آنها رابطه تان را ویران نکنید.

عوض کردن کانال تلویزیون

حق دارید؛ از صدای گزارشگر ورزشی یا برنامه تفسیر خبر خسته شده اید. اما حق ندارید به دلیل خستگی تان، توجه او را نادیده بگیرید. بدون اینکه به او هشدار دهید یا نظرش را بپرسید، کانال تلویزیون را عوض نکنید. شاید برنامه ای که می بیند، برایش واقعا مهم باشد. درواقع انجام چنین کاری باعث می شود فکر کند علایقش را نادیده می گیرید پس قبل از آنکه خودتان را در معرض چنین اتهامی قرار دهید، نظر او را بپرسید و اگر دیدن یک برنامه برایش اهمیت دارد، از او بپرسید که چه زمانی می توانید شبکه مورد علاقه تان را انتخاب کنید. البته بد نیست برای تغییر ذائقه تان هم تلاش کنید و به خودتان این فرصت را بدهید که برنامه های مورد علاقه او را هم دوست داشته باشید و او را در زمان مشاهده آنها همراهی کنید.

خط و نشان نکشید

مردها از زن هایی که برای رسیدن به خواسته هایشان از در تهدید وارد می شوند بیزارند، پس اگر می خواهید رابطه تان یک سویه نشود و زندگی تان مشترک بماند، خط و نشان نکشید و کارخودتان را انجام دهید. تجربه نشان داده تهدید های زنانه در بیشتر موارد عملی نمی شود. پس به جای اینکه همسرتان را در منگنه بگذارید و به شکل توهین آمیزی او را تهدید کنید، برایش اهمیت مسئله را توضیح دهید و تلاش کنید با گفت و گو به یک نظر مشترک برسید. اگر او به خواسته شما اهمیت نمی دهد، مشکل تان بزرگ تر از آن است که با تهدید حل شود. بنابراین باید از راهش وارد شد و بدانید زمانی که همسرتان احساس کند شما یا خانواده تان با تهدید می خواهید او را به کاری مجبور کنید یا در زندگی باب میلتان کنید در حقیقت زندگی مشترکتان را به لبه پرتگاهی برده اید که براحتی نجات داده نخواهد شد و بهتر است هر چه زودتر از این راه برگردید.

اینده نگر باشید

مردها دوست دارند همسرشان در مسائل اقتصادی وزیر و مشاور انها باشند بطوریکه مرد احساس کند زن بدون از افراط و تفریط ها همواره به فکر ساختن اینده خانواده خود است و در این راه از تصمیمات شوهرش حمایت کامل می کند اگر مرد در بین دوستان و همکارانش احساس کند که اینده اش به دلیل عدم همکاری همسرش نامعلوم است و از بقیه عقب تر خواهد بود با تشویش و اضطراب از زندگی مشترکش دلسرد شده و پایه های این زندگی متزلزل خواهد بود.

اگر می خواهید صفا و صمیمیت در زندگیتان باشد باید بدانید زندگی موفق یک همراهی کلی را می طلبد که نباید در هیچیک از مراحل زندگی انرا دریغ کنیدامتیاز :

برچسب ها : دعواهای خانوادگی , از بین رفتن حس اعتماد , چگونه انتقاد کنیم , تهدید کردن , اختلافات خانوادگی , رفتار درست با همسر , اغراق کردن , دوقلوها , حسادت در زندگی , عشق و زندگیزندگی مشترک , عدم همکاری , تشویش و اضطرب ,
اشتباهات زن ها نوشته شده در پنجشنبه 07 آذر 1392 ساعت 0:44

ارسال نظر برای این مطلب

این نظر توسط DAVOOD در تاریخ 1392/9/17 و 17:40 دقیقه ارسال شده است

سلام دمتون گرم واقعا درسته. همش دقیق و درسته


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به moalleman می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .